Společnost BioGaia®

Společnost BioGaia® je inovativní farmaceutická společnost s vedoucím postavením v oblasti probiotik.
V současné době má 124 zaměstnanců ve Švédsku, USA a Japonsku.

Společnost BioGaia® byla založena v roce 1990 a nyní v plné míře využívá své dlouhodobé zkušenosti při vývoji, marketingu a prodeji probiotických přípravků (kapek, tobolek, tablet). Využívá širokou síť nezávislých výzkumných a vědeckých pracovníků, specialistů na výrobu a distributorů po celém světě. Přípravky BioGaia® doporučují pediatři i ostatní lékaři ve více než 100 zemích světa.

Všechny přípravky BioGaia® obsahují Lactobacillus reuteri, kmen probiotických bakterií, které přispívají k obnovení rovnováhy střevní mikrobioty. Kmen Lactobacillus reuteri se od samého počátku vyvíjel společně s lidským druhem, a proto v našem organismu bez obtíží přežívá a přirozeně jej osidluje.  Cílem společnosti BioGaia® je přispívat k podpoře zdraví a pocitu celkové fyzické a psychické pohody u lidí s trávicími obtížemi nebo problémy v oblasti ústní dutiny pomocí uživatelsky přátelského probiotického přípravku. Více informací najdete na www.biogaia.com.

Společnost Ewopharma

Společnost Ewopharma je inovativním partnerem pro marketing farmaceutických výrobků (léků vázáných na lékařský předpis i volně prodejných produktů) se specializací na střední a východní Evropu a Švýcarsko.

Společnost v tomto regionu působí již déle než 60 let. Za tuto dobu Ewopharma získala hluboké znalosti lokálních trhů a vydobyla si zde velmi pevné postavení. Ewopharma zastupuje regionální a nadnárodní farmaceutické partnery jako výhradní držitel licence a zastřešuje všechny aspekty přístupu na nové trhy a komercionalizaci speciálních léčiv i produktů z kategorie consumer healthcare. Společnost má 320 vysoce kvalifikovaných pracovníků ve více než 15 zemích. Další informace najdete na www.ewopharma.cz.

Ewopharma, spol. s r.o.

Burzovní palác, Rybná 682/14

110 05 Praha 1

Tel:+420 267 311 613

info@ewopharma.cz

Kontakt

Zanechte nám zprávu
*povinné pole
Prohlášení o souhlasu s ochranou údajů: Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl a přijímám zásady ochrany osobních údajů*